Наш сайт
 Гурт "Перевесло"

Весільні зачіски

 

Мода йде і повертається, і є якісь загальні актуальні принципи, проте кожна зачіска реалізує конкретну зовнішність, конкретну дівчину. Якою вона хоче здаватися в цей головний день? Романтичною, сексуальною, елегантною.

Отже, далеко не будь-який писк – і навіть крик – моди необхідно брати на озброєння. Є конкретні зовнішні дані, довжина і тип волосся, тип обличчя.

І, проте, що зараз вважається найбільш модним?

Мабуть, є якась загальна тенденція. Її можна назвати ретельно продуманою недбалістю – ніби тільки що провела гребінцем по волоссю і заколола його недбало ззаду. Гламурні журнали цю недбалість підносять як особливий шик. Але ця простота вимагає великої роботи стиліста.

Які аксесуари Ви любите і рекомендуєте цього сезону?

Наші наречені не міняються. Загальноприйнята естетика весільного плаття – навіть якщо наречена вже давно не юна дівчинка – це «плаття принцеси». І зачіска з аксесуарами підкреслюють цей образ – стрази, діадеми.

Я дуже люблю живі квіти – орхідеї, іриси, лілії. Підібрані під овал обличчя, вони дають чудовий ефект. Іноді можна трішки пограти з «мовою квітів» - хоча наші наречені цим «не морочаться».

Наречені самі схвильовані ранимі і капризні клієнтки – важко працювати з ними?

Капризними бувають тільки «дорослі» наречені – зрілі пані, обтяжені надмірно багатим життєвим досвідом.

Нерідко вони ставлять перед стилістом нездійсненні завдання – замість того, щоб гідно обіграти свій власний образ, вони вимагають зробити їх вісімнадцятирічними. А молоді дівчатка – захоплені, їм все подобається, для них це красива гра.

Від чого в першу чергу відштовхуєтеся – від плаття, довжини волосся, комплекції?

Від побажань. Дівчата звичайно все про себе знають самі. Переконувати не доводиться – хоча, природно, це спільна робота, діалог. Примірки, репетиції.
Мені, правда, більше подобається працювати без репетиції – імпровізація виходить живіше. Якщо довго «возитися» з образом – дівчата продовжують придумувати і передумувати, і нерідко первинна легкість образу пропадає.

Рекомендації клієнткам – наскільки наперед потрібно спантеличитися станом волосся і зачіскою?

Не хвилюйтеся – грамотний стиліст з будь-якої нареченої зробить принцесу. А доглядати за волоссям потрібно завжди.

джерело: http://www.bla-bla-bla.ru/

Четвер, 04.03.2021, 21:08
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Плеєр
Пошук
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021