Наш сайт
 Гурт "Перевесло"

Яка каблучка принесе щасливий шлюб?

 

Ще стародавні єгиптяни придумали обмінюватися каблучками під час одруження. Вони надягали обручку на середній палець, оскільки вірили, що саме від нього артерія йде прямо до серця. І розраховували, що у такий спосіб можна утримати любов на все життя. Стародавні греки вважали, що ця артерія знаходиться на безіменному пальці, вони називали її «лінією життя», тому і обручку надягали на цей палець. Традиція ця так і існує дотепер, тільки є ще деякі звичаї.

Обручку, як правило, повинен купувати майбутній чоловік. При цьому, не варто загострювати увагу на ціні виробу або на тому, з якого металу воно зроблене. Це все справа смаку і не має особливого значення, пам'ятайте тільки, що обручка на все життя. Багато наречених хочуть одержати каблучку з діамантом, тому що це один з найкрасивіших каменів. Але не тільки в цьому його гідність, він ще символізує неповторність і постійність любові між чоловіком і жінкою. 

Якщо ж молодята хочуть, щоб їхні обручки були абсолютно однаковими, то виріб з діамантом можна піднести на змовини. Цей подарунок носиться на безіменному пальці правої руки. Під час весільної церемонії жених надягає нареченій на той же палець весільну каблучку, і тоді дві каблучки носяться разом. Або ж заручена каблучка знімається, а замість неї жених надягає обручку. 

Іноді обручки переходять по спадку, в цьому випадку ці каблучки майбутньому подружжю можуть подарувати батьки. Говорять, що такі кільця приносять молодятам успіх. Якщо батьки прожили в шлюбі довге щасливе життя, а потім подарували свої каблучки своїм дітям на весілля, то тим самим вони як би передали естафету щасливого шлюбу. Деякі пари вважають за краще використовувати для виготовлення своїх обручок каблучку людини, яка довгий час щасливо прожила в шлюбі. Така каблучка розплавляється, і з нього виготовляють дві обручки, що теж вважається хорошою прикметою. 

Хоч ці кільця і обручальні, багатьом все одно хочеться ще більше виділити їх значущість. Для цього підійде гравіювання, яке буває машинним або ручним. Остання виглядає елегантніше і святково, тому для такого випадку краще вибрати саме її. Тільки вам вирішувати, що нанести на свою обручку: це може бути дата весілля, рядок з улюбленого вірша або пісні, ім'я другої половини і т.д. Якщо вже ви вирішили нанести гравіювання на каблучки, то переконаєтеся, що розмір вам підходить ідеально, тому що потім вже ні зменшувати, ні розтягувати цей виріб буде не можна. 

Після того, як каблучки для одруження вибрані і куплені, гравіювання за бажанням зроблене, вони залишаються у жениха. За традицією, саме у нього (або ж у свідка) повинні знаходитися обручки до моменту урочистої церемонії. Якщо ж весілля проводиться з особливою урочистістю, то каблучка на церемонії може нести маленький паж, який тримає спеціальну подушечку, на якій вони закріплені стрічками. 

Часто буває таке, що подружжя після церемонії більше не носить свої обручки, до речі, частіше так поступають чоловіки. Навіть якщо Ви і не збираєтеся носити каблучку після весілля, то під час церемонії все одно потрібно обмінятися ними, тому що це теж вважається поганою прикметою. Ми не стверджуємо, що дотримання всіх традицій - застава щасливого шлюбу, але підстрахуватися все ж таки варто.

Джерело: provesillya.com
Переклад: http://buket.ck.ua

Четвер, 04.03.2021, 21:21
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Плеєр
Пошук
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021