Наш сайт
 Гурт "Перевесло"

Підказки нареченим. До весілля

Зустріч з фотографом до весілля.

Звичайно, можна і не зустрічатися, але краще зустрітися. Отже, три варіанти.

Зустріч з фотографом перед весіллям: що з собою принести і що запитати.

1. Вам знадобиться для цієї зустрічі хоч би година вільного часу. Не поспішайте. Ця зустріч важлива для вас. Чому? Відбринять келихи, відзвучать крики «гірко» і що залишиться вам на згадку про це красиве дійство? Ваші фотографії.
Вам знадобиться час, щоб проглянути роботи фотографа (портфоліо), поставити питання, обговорити вартість (швидше за все вас попросять внести завдаток) і ваші побажання по друку, обробці. Адже і так важливо, щоб вам сподобалися не тільки роботи фотографа, але і він/вона сам/сама. Впродовж всього весілля ця людина буде пліч-о-пліч з найважливішими людьми у вашому житті. Не відмовляйтеся від цієї зустрічі. Переконайтеся, що він буде радий працювати на Вашому весіллі. А ви будете раді бачити його, наступним за вами всюди і не думати при цьому «а дадуть мені сьогодні поїсти»? :)
2. Докладна інформація про ваше весілля:
Точна дата;
Час початку (зазвичай у будинку нареченої або біля/в ЗАГСі);
Час початку церемонії в ЗАГСі;
Кількість чоловік в ЗАГСі;
Загальна кількість чоловік;
Прогулянка (скільки за часом і обов'язково де);
Адреса проведення банкету і до якої години триватиме свято
До якої години вам знадобиться фотограф;
Обговорити місце, куди повинен під'їхати фотограф (і асистент).
Приклади вподобаних весільних фотографій з інтернету, журналів, друзів. Звичайно, не треба їх шукати спеціально.
4. Приклади ваших улюблених фотографій, де Ви собі подобаєтеся.
5. Попросіть фотографа принести на зустріч своє портфоліо (підбірка кращих фотографій в альбомі).
6. Про фотографа. Поставте собі питання – чи подобається Вам фотограф особисто? Чи слухає він Ваші ідеї? Чи горить він бажанням знімати Ваше весілля? Навіть якщо фотограф пред'являє прекрасний альбом, але сам він вам несимпатичний – краще відразу відмовитися: розкритися перед ним ви не зможете, і вся зйомка буде зіпсована.
7. Говоріть відкрито. Ви терпіти не можете як морщиться Ваш ніс, коли Ви посміхаєтеся! У Вас розведені батьки, яких краще на одну фотографію не знімати! Якраз на цій зустрічі треба про це сказати..
8. Обговоріть, що Ви хочете. Портрети? Репортаж? Фотографії гостей? Чорно-білі фотографії? Які фотографії по-вашому обов'язкові для альбому? Говоріть з Вашим фотографом.
Отже, Ви погодилися зустрітися і навіть можете приділити більше часу ніж година.. Тоді чом би не зробити

Передвесільні фотографії.


Для мене це ідеальний варіант. Деякі пари вважають, що передвесільні фотографії не потрібні. Проте, є декілька причин, щоб вони були. Перша і основна причина – подивитися на вашого фотографа в справі.
Встановлення хороших відносин з самим фотографом задовго до весілля створить величезну різницю в кінцевих фотографіях. Я провожу пару годин з своїми парами, спостерігаючи за ними, слухаючи їх, сміючись з ними, пізнаючи їх і фотографуючи їх одночасно. Все це допомагає мені відобразити унікальні моменти на самому весіллі.
Зробіть ваші передвесільні фотографії в місці, пам'ятному для вас: де ви познайомилися, де було ваше перше побачення, поцілунок... Університет, музей, кінотеатр, кафе, парк.. А може вам зручніше зустрітися там, де ви відчуваєте себе легко? І де на вас не дивитимуться цікаві очі?
Або ви вирішите зробити примірку зачіски і макіяжа? Безпрограшний спосіб подивитися як вони виглядатимуть на фотографії. Вам вирішувати, де зустрічатися, а якщо не знаєте - запитуйте у вашого фотографа.
Це факт - побачивши ваші передвесільні фотографії і будучи задоволеними ними, у вас буде більше упевненості у вас самих і у вашому фотографові. А в день весілля ви не будете боятися камери, яка переслідуватиме вас буквально по п'ятах :)
Але що ж робити зі всіма цими «зайвими» фотографіями?
Та що завгодно! Ви можете їх подарувати мамам, татам і друзям. Батьки – особливо вони – завжди раді фотографіям улюблених чад. Ви можете зробити маленький альбом або фотокоробку для себе. Багато хто робить щось подібне до настінного колажа для свого будинку. Деякі пари вважають за краще мати в рамці передвесільну фотографію ніж весільну:). А деякі – як ті, так й інші. У нас у всіх різні смаки і про них не сперечаються. Ці фотографії можуть бути використані для запрошень, меню, на програмці весілля, на магніти на холодильники.. Наклейки, листівки, які можна подарувати, послати друзям.
А можете і не друкувати, а радувати себе своїми фотографіями в електронному вигляді.
Неважливо, що ви вирішите, але переконую вас зустрітися з своїм фотографом, поговорити, посміятися і створити Красиве. Врешті-решт тільки Ви і виграєте.

Не зустрічатися. У вас, на жаль, мало часу.. Що тоді


1. Нам потрібна докладна інформація про ваше весілля:
Точна дата;
Час початку (зазвичай у нареченої будинку або біля/в ЗАГСі);
Час початку церемонії в ЗАГСі;
Кількість чоловік в ЗАГСі;
Загальна кількість чоловік;
Прогулянка (скільки за часом і обов'язково де);
Адреса проведення банкету і до якої години триватиме свято
До якої години вам знадобиться фотограф;
Обговорити місце, куди повинен під'їхати фотограф (і асистент).
2. Обговоріть, що Ви хочете. Портрети? Репортаж? Фотографії гостей? Чорно-білі фотографії? Романтичні? Які фотографії по-вашому обов'язкові для альбому. Говоріть з Вашим фотографом.

 

джерело: http://basil-foto2006.narod.ru/bef_wed.htm

Четвер, 04.03.2021, 21:18
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Плеєр
Пошук
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021