Наш сайт
 Гурт "Перевесло"
Вдома у нареченої.

Дорогі наречені! Зазвичай ми починаємо зйомку задовго перед реєстрацією в ЗАГСі в будинку нареченої. Тому-то це де і коли нам потрібні букет нареченої, кільця і весільне запрошення. Ваш букет – важлива частина ваших портретів. Шкода пропустити декілька красивих кадрів, чекаючи, коли букет з'явиться разом з нареченим на порозі вашого будинку. А передати букет молодому можуть як друзі, так і сам фотограф.

При виході із ЗАГСу дуже красиво і динамічно виглядають фотографії молодих, яких обсипають рисом, пелюстками троянд, мильними бульбашками, дрібними цукерками. Не забудьте підготувати мішечки, наприклад з рисом, наперед і доручіть свідкові бути відповідальним за це.

Дорогий молодий і наречена, що носять окуляри! Якщо це можливо, одягніть контактні лінзи цього дня. Відблиски від спалаху на окулярах можуть зіпсувати якусь кількість фотографій.

І знову до нареченої - Дорога наречена! Забронюйте місце для фотографа в машині, в якій Ви поїдете. Фотограф повинен бути з Вами на шляху в ЗАГС або із ЗАГСу.

ЗАГС.

Пам'ятайте про те, що Вас знімають – частіше посміхайтеся. При вході в зал одружень не дивіться по сторонах, під ноги або на люстру. Дивіться вперед або один на одного.

Не кидайте косих поглядів. Якщо Вашу увагу привернула кришталева люстра під стелею, подивіться на неї, піднявши голову і з посмішкою.

Як тільки Ви переступили поріг одружень, починайте робити все дуже поволі. Особливо це відноситься до проставляння підписів, надягання кілець і поздоровлень один одного (тобто поцілунок). Якщо не хочете залишитися без фотографії, де ви цілуєтеся або щоб ваш фотограф не просив вас поцілуватися знову:). Цілуйтеся «без мов»  Плоскими губами, не витягаючи їх в дудочку, притуляйтеся губами до губ. Не хвилюйтеся за пристрасність відчуттів – на банкеті у вас буде можливість продемонструвати величезну пристрасність, але на фотографіях витягнуті губи виглядають забавно. При підписуванні спробуйте хоч би секунд 10-15 не відривати перо від паперу. Дайте фотографові час зробити декілька дублів цього важливого моменту.

Молодий і наречена! Стежте за собою, коли Ваша друга половина ставить підпис – у цей момент Вас теж знімають. Краще всього просто уважно спостерігайте за тим, як вона (він) це робить. При розписі, не опускайте голову вниз, фотографові не потрібна верхівка вашої голови.

Часто постає питання – а чи брати фотографа ЗАГСу? На це питання не можу відповісти „так” чи „ні”, але скоріше „так”. Причин може бути декілька: плюс ще якась кількість фотографій з вашого весілля, спокій працівників ЗАГСів, які зазвичай з якоїсь причини не люблять фотографів, що приходять. У будь-якому випадку – вирішувати вам. Мінус, звичайно, зайва витрата грошей.

Що ще.. ПОСМІХАЙТЕСЯ! Це ВАШЕ весілля!

Прогулянка.

Красиві і цікаві місця для красивої і цікавої прогулянки для красивих і цікавих фотографій у Львові:
 Проспект Свободи
 Фонтан св.Марії
 Пам‘ятник Т.Г.Шевченкові
 Оперний театр (як на площі, так і всередині)
 Італійський дворик історичного музею
 Королівські палати історичного музею
 Стрийський парк біля лебедів
 Високий замок (дві оглядові площадки)
 Фонтан навпроти готелю „Львів”

На прогулянці сумно виглядають пластикові стаканчики в руках гостей і – о жалість – в руках нареченої і молодого. Пластик виглядає, пробачте, убого, краще скляні або кришталеві келихи - хоч би для молодожонів.

При фотографуванні нареченій слід повертати букет нареченої головою до фотографа, а не паличкою:)

До речі, про голубів.. Коли випускаєте голубів, не підкидайте високо руки – просто розкрийте долоні і злегка підштовхніть їх. Чому? Дуже часто руки закривають обличчя.

Йдіть назустріч фотографові! Позуйте-не позуйте, смійтеся, жартуйте, придумуйте свої постановочні пози, грайте – адже в цьому всі ви і ваші відносини любові і ніжності:)

Бенкет.

Хліб-сіль. Якщо Ви марновірні, купуйте коровай з «вбудованою сільницею». Ніколи не ставте сіль просто зверху на хліб. На одному з моїх весіль сільниця впала і сіль розсипалася.. Багато хто ахнув.
 
Джерело: http://basil-foto2006.narod.ru/interest.htm
Четвер, 04.03.2021, 22:07
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Плеєр
Пошук
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021